Naturalne mydła w kostce w MadamNatura.pl
Ad
Ad
Fashion

Bluzy Bor – modowy trend

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bluzy Bor są produkowane całkowicie przez Polską firmę, została uszyta z dbałością o wszelkie szczegóły wizualne w Polsce. W naszym sklepie znajdziesz bluzy bez kaptura jak i również bluzy z kangurkiem wszystko z firmy Bor. Nasz zakład oferuje bluzy dla dorosłych jak i również dla najmłodszych.

Bluzy bor bez kaptura

           Bluzy Bor bez kaptura posiadają różne warianty kolorystyczne takie jak: zielony, czarny, szary, czerwony, Posiadają wydruki  z napisami Bor na plecach jak i na klatce piersiowej w zależności od typu bluzy. Wszystkie bluzy Bor zostały wyprodukowane z najlepszej jakościowo bawełny, dlatego jest bardzo miękka oraz wygodna. W rękawach oraz w pasie znajdziemy elastyczne ściągacze. W jednym z typów bluzy Bor znajdziemy duży  nadruk wysokiej jakości nadrukowany ze stylowym oraz białym logiem BOR, oraz napisem Crew. Oba te napisy znajdują się w kwadracie. Cały plan bluzy opisany powyżej znajduje się w okolicach klatki piersiowej. Na prawym rękawie bluzy znajdziemy duży nadruk z logiem marki, natomiast z tyłu na dole bluzy została  naszyta skórka, która sprawia, iż ten produkt staje się niepowtarzalny i wyróżnia się na tle bluz z innych firm. Podczas posiadania bluzy Bor jest ona w stanie uzupełnić każdą twoją stylizację. W jednym z typów bluz Bor bez kaptura  w stylu czerwonym znajdziemy odmienny styl napisów niż w innych bluzach tej firmy. Odznacza się tym, że w centrum klatki piersiowej znajdziemy dużą literę “B” na tle czarnego prostokąta. Pod nim znajdują się napisy “Borcrew” oraz “Since 1985”.  Oczywiście jak w każdej bluzie Bor znajdziemy również z tyłu na dole bluzy, oraz na rękawie naszyte  logo firmy na skórze. Ważny aspekt do zapamiętania, iż  każda bluza Bor jest niepowtarzalna oraz wyróżniającą na tle konkurencji. Jeżeli nie przepadasz, za dużym nadrukiem z przodu nie ma problemu, w naszym sklepie posiadamy bluzy Bor bez kaptura z naszywkę z logiem bor zamiast dużego nadruku. Wszelkie dodatkowe aspekty są takie same jak w innych opisywanych bluzach Bor.

Nasze bluzy oferujemy w rozmiarach: S, M, L, XL oraz XXL, lecz trzeba podkreślić, że nie wszystkie bluzy w naszym sklepie posiadają wszystkie podane rozmiary.

Bluza Bor bez kaptura

Bluzy bor kangurek

Bluzy bor w stylu kangurek oferujemy w kolorach: czarny, zielony, szary, czerwony Jeden z przykładu tych właśnie bluz mowa o odcieniu czarnym charakteryzuje się, że jest przeznaczona do chodzenia na co dzień. Idealnie stworzona do projektowania nowych life stylowych stylizacji. Wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości bawełny, przez co staje się miękka oraz wygodna w chodzeniu. Z przodu posiada stylową grafikę z logiem marki oraz napisem “Crew”, oba te komponenty znajdują się w białym kwadracie, natomiast na plecach została naszyta skórka. Bluza posiada oczywiście regulowany kaptur ze sznurkiem. Rękawy i dół produktu zostały  zakończone ściągaczami. Inny kangur od firmy Bor wyróżnia się od reszty. Został w niej zastosowany zabieg połączenia materiału zielonego i czerwonego, przez co stajesz się zauważalny. Z przodu w okolicach klatki piersiowej umieszczono logo białe BOR, które zostało wykończone  czerwonym haftem. Na rękawie znajduje się naszywka z logiem marki.  Bluza ma możliwość regulacji kaptura ze sznurkiem, rękawy i dół produktu zakończone są ściągaczami. Z przodu na dole bluzy umieściliśmy pojemną kieszeń, która przechowa najpotrzebniejsze drobiazgi.

Author