Naturalne mydła w kostce w MadamNatura.pl
Ad
Ad
Fashion

Streetwear – jak się ubrać? Moda uliczna

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odrzucenie rutyny, wolność, luz to streetwear czyli po prostu „moda uliczna”.  Ten styl nie jest nowym trendem, ale istnieje już od wielu lat i zawsze był popularny. Obecnie zyskuje coraz większe zainteresowanie.  Wiele osób chce poprzez ubiór przekazać swoje poglądy, wyrazić swój protest lub po prostu zwrócić na siebie uwagę.

Streetwear – co warto o nim wiedzieć?

Odzież uliczna to nie jest to samo co odzież sportowa. To najczęściej luźne ubrania w stylu sportowym ( bluzy, spodnie, t-shirty, swetry, buty, czapki i różne dodatki), które przede wszystkim są oryginalne i wyróżnią Cię z tłumu. Wśród tej odzieży odnajdziesz także jeansy, koszule, spodnie „bojówki” czy kurtki „flek”. To odzież dla ludzi w każdym wieku. Jeżeli chcesz pokazać jaskrawiej swoją osobowość, podkreślić poglądy i sprawić, żeby Twoje otoczenie dowiedziało się o Tobie więcej, to odzież uliczna pomoże Ci wyrazić siebie.

Streetwear – czy rzeczywiście dla każdego ?

            Odzież uliczna chociaż jest adresowana do każdego, to jednak są grupy, które częściej z niej korzystają. Streetwear to znakomity sposób wyrażenia swoich nie do końca jeszcze zdefiniowanych poglądów i buntu wobec niektórych poglądów i systemów. Dlatego bardzo dużą popularność streetwear zyskał wśród młodzieży w okresie dorastania. Zauważa się także większe tendencje do noszenia mody ulicznej przez mężczyzn. Moda uliczna to odzież dla każdego i rzeczywiście noszą ją młodsi, starsi, a nawet Ci najmłodsi.  Istnieją grupy, które dzięki odzieży ulicznej mają większa łatwość wyrażania siebie i to oni sięgają po nią najczęściej.

Odzież uliczna – znane marki

         Produkty streetwear są przemyślane, dobre jakościowo, wyprodukowane przez znane marki: Pitbul West Coast, Surge Polonia, Stussy, Dickies, Champion, Adidas i wiele innych. Ich bogata oferta pozwoli Ci dopasować do siebie odpowiednie ubrania, obuwie czy dodatki.

Odzież uliczne – wyraź swój styl

Jeżeli lubisz styl sportowy to możesz ubrać się w luźne bluzy, koszulki, dresy z różnymi motywami patriotycznymi, śmiesznymi czy budzącymi grozę w przechodniach. Jeżeli zaś bardziej odpowiadają Ci jeansy i ciepłe swetry, to także tutaj znajdziesz bogaty wybór produktów i różnorodne hasła, w których będziesz mógł wyrazić siebie. A gdybyś nie chciał za mocno eksponować swojej osobowości poprzez ubiór, to możesz podkreślić ją jeszcze poprzez różne dodatki typu chusty, czapki, pasy, szale, skarpety, a nawet plecak czy nerkę. Z tych dodatków w każdej chwili możesz zrezygnować, np.: w pracy nikt nie musi wiedzieć o Twoim stylu czy poglądach. Tak samo lepiej ich nie eksponować wszystkim wykładowcom na uczelni, itd. Jest to sposób prezentowania siebie tylko tym osobom, które wybierzesz i tylko w tych miejscach, w których uważasz to za stosowne.

Streetwear – to po prostu wygodne ubrania

            Streetwear nie tylko pomaga wyrazić siebie, ale także kojarzy się każdemu z wygodą i wysoką jakością ubrań. Jeżeli chcesz się ubrać w odzież, która po jednym praniu nie zmieni swojego wyglądu lub rozmiaru i cenisz sobie wygodę, to odzież uliczna także nadaje się dla Ciebie. Odnajdziesz wśród niej też motywy mało wyróżniające Cię z tłumu. Ubrania takie dadzą Ci komfort i swobodę poruszania się, co jest niezwykle ważne, gdy po męczącym dniu pracy chcesz wreszcie wyskoczyć już ze swojego uniformu i wygodnie usiąść na swoim fotelu lub pójść na spacer. To idealne ubrania i styl także dla Ciebie. Streetwear to moda, która podbija serca coraz większej ilości osób, staje się wręcz powszechnie stosowanym stylem ubierania się . To wysoka jakość, wygodą i znakomite wyrażenie swojego wnętrza. To moda, która znana jest na całym świecie i wszędzie ma swoich miłośników.

Author